سبد خرید 0

درباره ما

فروشگاه اینترنتی خوابینه مرجع فروش انواع کالای خواب با بیش از 3 سال سابقه در زمینه فروش انواع کالای اتاق خواب، با طراحی و امکانات جدید افتتاح شد. هدف این مجموعه ارایه و فروش محصولات کالای (تخت ، تشک ، بالش ، روتختی و…) به صورت مجازی و بدون واسطه از تولید کننده و واردکننده به شما مصرف کننده محترم می باشد.

تیم پشتیبانی و فروش خوابینه به صورت 24 ساعته در در تلاش است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را برای شما عرضه نماید. هم چنین ارایه مشاوره دقیق و اصولی در زمینه خرید تشک از مهم ترین اهداف مجموعه خوابینه می باشد. امکان مقایسه محصولات در این فروشگاه اینترنتی، به شما امکان بررسی دقیق محصولات مورد نظرتان را در کنار یکدیگر می دهد.

افرادی که در تهران سکونت دارند می توانند هزینه محصول خود را درب منزل پرداخت نمایند و هم چنین از امکان ارسال رایگان برای خریدهای بالای 100 هزار تومان استفاده نمایید. هدف فروشگاه اینترنتی خوابینه، کاهش هزینه خرید و دریافت محصولات برای شما مشتری محترم است.

فروشگاه اینترنتی خوابینه متعهد است در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت داخلی کشور علاوه بر تمرکز بر فروش محصولات با کیفیت داخلی، به تربیت و استفاده از نیروی کار جوان بپردازد. در این راستا بر آنیم تا با جذب همکاران جوان و مستعد علاقه مند به مباحث فروش اینترنتی و موارد زیربط،  توسعه اشتغال و ابعاد کاری این مجموعه را در دستور کار قرار دهیم.

برگشت به بالا